Ayeum ( Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi ) Bireysel Üyelik Girişi

Araştırma Yöntemleri Eğitim ve Uygulama Merkezi (AYEUM); sosyal, fen, sağlık ve eğitim bilimlerinde kullanılan nitel, nicel ve karma yöntemler hakkında araştırmacılara yönelik online eğitim, yüz yüze eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulmuş akademik bir eğitim platformudur. Bu doğrultuda yüksek lisans, doktora öğrencilerine, doktora sonrası araştırmacılara, akademisyenlere, kamu kurum ve kuruluşlarındaki uzmanlara bilimsel araştırma yöntemlerini ve bilimsel araştırma sürecinde kullanılan bilgisayar yazılımlarını ayrıntılı bir şekilde öğretmeyi amaçlamaktadır.

Üniversitemiz personel ve öğrencilerin bireysel giriş yapabilme olanağına sahiptir. Üye bireysel giriş yaptığında AYEUM’da artık interaktif sınav modülü ile bilgilerini ölçecek ve adına düzenlenmiş katılım belgesini indirebilecek. Ayrıca eğitmene soru sor kısmından eğitimcilere soru sorulabilecek.

%100 öğrenmeyi garanti eden firma, öğrenilmeyen yerler için sistem kullanıcılarına ek dönütler ve  bilgiler de  sunuyor.

Üye olmak için;

Personel ve öğrenciler  sisteme üye ol kısmından sadece “beu.edu.tr” uzantılı kurumsal mail adresleriyle üye olabileceklerdir. Üye olduktan sonra mail adreslerine gelen doğrulama kodunun onaylanması gerekmektedir. Kullanıcılar üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından sisteme istenilen yerden erişebilirler.

Üye olurken bir sorun yaşandığı takdirde Ayeum web sitesindeki “bize yazın” kısmından ilgili kişiye ulaşabilirler.

Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayınız.